0949 861 218

InštalatérMaliarElektrikárMurárStolárDemolácieVypratávanieSťahovanieMontáž

Murár

 

Murár toho vie veľa, lenže podľa čoho spoznáte šikovného a poctivého remeselníka? Murárske práce toho zahŕňajú pomerne veľa a tak je pomerne ľahké sa nechať nachytať.
Naša firma si svojich súčasných i potencionálnych zákazníkov veľmi cení, preto sa snažíme byť vo všetkých ohľadoch maximálne féroví. Akonáhle nás zákazník osloví, zo všetkého najskôr si vypočujeme jeho požiadavky a priania, ktoré zahŕňajú aj výšku rozpočtu, ktorý si zákazník môže stanoviť ako jednu z dôležitých podmienok spolupráce. Samozrejmosťou je zostavenie časového harmonogramu.

Rýchly prehľad ponúkaných služieb:

- prestavby bytov
- stavby rodinných domov
- zatepľovanie fasád rodinných domov
- vnútorné i vonkajšie omietky vrátane štukov
- výstavby nových stien zo sadrokartónu
- montáže plastových okien a dverí
- obklady terás a balkónov
- pokládky dlaždíc v kúpeľniach
- pokládky dlaždíc na WC
- pokládky dlaždíc na schodiskách
- pokládky dlaždíc na chodbách
- pokládky zámkovej dlažby vrátane prípravy podkladu

Naša firma vykonáva kompletné rekonštrukcie bytov a rodinných domov v LIPTOVE okolí. Vykonávame odhlučnenie, montáž obkladov, pokládku plávajúcich podláh, fasády a akékoľvek ďalšie drobné opravy. Sme schopní zabezpečiť našim zákazníkom aj nevyhnutné elektrikárske, inštalatérske a maliarske práce. Pomôžeme vám vyriešiť vaše plány na rekonštrukciu vášho bývania. Postaráme sa aj o drobné opravy vášho bývania, vypratanie domu alebo upratovacie práce po rekonštrukcii.